نتیجه ای یافت نشد!
نتیجه ای یافت نشد!

شرايط بازگشت محصولات

  1. مشتري پس از تاييد سفارش خود و پرداخت مبلغ آن تا هفت روز كاري حق انصراف از قبول كالايغير سفارشيرا دارد . اگر كالا پيش از اعلام انصراف مشتري به مقصد او حمل شده باشد درصورتي حق انصراف جاري خواهد بود كه بسته بندي كالا باز نشده باشد و هزيته حمل كالا از پرداخت اوليه مشتري كسر خواهد شد .
  2. با توجه به ماهيت كالاهاي عرضه شده سايت فرني لند ( كالاهاي معماري و دكوراسيون ) برخي از كالاها به صورت سفارشي و براساس انتخاب هاي مشتري توليد يا تكميل مي گردند. متقاضي خريد از فروشگاه به تفاوت كالاي سفارشي و غيرسفارشي دقت كرده و آگاه است كه درصورت انصراف از خريد كالاي سفارشي براساس نوع كالا و پيشرفت كار در پروسه توليد و آماده سازي انصراف از خريد كالا و بازگشت مبلغ سفارش منوط به كسر 10 الي 30 درصد از مبلغ كل كالا خواهد بود . 
  3. درصورتي كه مشتري پس از تحويل كالاو به دليل مغايرت كالا با مشخصات درج شده در معرفي كالا يا  نقص يا مشكل فني كالا  قصد مرجوع نمودن آن را داشته باشد حداكثر تا 2 روز كاري و با اعلام جزئيات مشكل بايستي مورد را به بخش خدمات پس از فروش سايت فرني لند اعلام نمايد. پس از بررسي مورد در صورت تاييد مغايرت، نقص يا مشكل فني كالا،  براساس مقررات گارانتي اعلام شده از سوي تامين كننده  نسبت به رفع مشكل يا تعويض كالا اقدام خواهد شد. اين سرويس اشكالات فني را كه دراثر استفاده نادرست كاربر ايجاد شده شامل نمي شود و با توجه به اين كه رنگ كالا در مانيتورهاي مختلف با اندكي تغيير مشاهده مي شود در خصوص رنگ كالا نيز معيار مغايرت تفاوت كلي رنگ است و مغايرت شامل طيف هاي تيره يا روشن تر يك رنگ نخواهد شد.
  4. درصورت تاييد مغايرت يا نقص كالا هرگونه هزينه درخصوص تعويض يا رفع نقص به عهده فرني لند خواهد بود.